Synerise

Synerise

Synerise oferuje rynkowi zautomatyzowaną analizę dużej ilości danych.

Synerise oferuje rynkowi zautomatyzowaną analizę dużej ilości danych. To niezwykle przydatne narzędzie dla wielu podmiotów uczestniczących w rynku elektromobilności.

Synerise w gronie partnerów Pilot Maker Elektro ScaleUp jest firmą wyjątkową. Spółka stworzyła opartą o algorytmy sztucznej inteligencji (AI) platformę, która analizuje olbrzymie zbiory danych (Big Data), pomaga podejmować decyzje biznesowe oraz zwiększać skuteczność działań operacyjnych. W oparciu o dane rozwiązanie Synerise pozwala także zwiększać jakość oferowanych usług i poprawiać doświadczenia klientów (data driven UX).

Synerise jest młodą, ale dojrzałą spółką, która buduje swój sukces na silnym IP. To jeden z największych w Europie Środkowo-Wschodniej dostawców rozwiązań BigData i AI, dostrzegany przez takie osobistości jak np. CEO Microsoft –Satya Nadella oraz wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. W Pilot Maker Elektro ScaleUp Synerise będzie uczestniczyć w ocenie potencjału firm, które czekają na swój biznesowy wzrost.

Wyzwania

Technologie ładowania pojazdów elektrycznych

Efektywne kosztowo ładowarki DC+AC, nowe technologie szybkiego ładowania pojazdów, systemy umożliwiające kompatybilność ładowarek, mobilne ładowarki umożliwiające naładowanie pojazdów w sytuacji braku dostępu do sieci energetycznej.

Zarządzanie procesem ładowania oraz usługi związane z ładowaniem

Systemy umożliwiające efektywne rezerwowanie oraz zarządzanie miejsc podczas sesji ładowania, dynamic-pricing zarządzanie cenami energii w zależności od pory dnia w ramach procesów ładowania, rozwiązania umożliwiające rozliczenie posiadaczom pojazdów elektrycznych nadwyżki niewykorzystanej energii elektrycznej, technologie umożliwiające efektywne magazynowanie energii elektrycznej.

Monetyzacja procesu ładowania i komponenty do e-pojazdów

Rozwiązania umożliwiające efektywne zagospodarowanie czasu klienta podczas procesu ładowania w zakresie skutecznej sprzedaży produktów i usług. Wykorzystanie produktów przemysłu petrochemicznego o do wytwarzania komponentów dla pojazdów elektrycznych.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Jarosław Królewski Prezes Synerise

Synerise odkrywamy przed firmami potęgę wiedzy drzemiącej w danych. Potrafimy je zbierać, analizować i wyciągnąć wnioski w sposób zautomatyzowany i bez nadzoru. To zaoferujemy rynkowi elektromobilności, który tworzy sieć nieustannej wymiany danych: jaka liczba e-pojazdów jest w ruchu, w jakim terminie są wolne, gdzie się znajdują (geolokalizacja), jaki procent z nich jest w trakcie ładowania, jak obciąża to system energetyczny, ile osób wypożycza e-pojazdy, w jakim są wieku, jak poprawiać ich komfort i zadowolenie na podstawie danych itd. Synerise oferuje również tworzenie modeli billingowych, co ma ogromne znaczenie dla rentowności car- i bikesharingu.